NovostiObrazovanje odraslih

Pučko otvoreno učilište Labin u suradnji s Diopterom- Otvorenim učilištem Pula

DOPUNSKA IZOBRAZBA O SIGURNOM RUKOVANJU

I PRAVILNOJ PRIMJENI PESTICIDA

Temeljem Zakona o održivoj uporabi pesticida( NN 14/2014 i 115/2018), te Pravilnika  o uspostavi akcijskog okvira za postizanje održive uporabe pesticida svi obveznici izobrazbe koji su završili osnovne module moraju redovito obnavljati znanje kroz DOPUNSKU IZOBRAZBU.

Dopunska izobrazba traje 5 školskih sati. Izobrazbu vode ovlašteni predavači Ministarstva poljoprivrede.

Polaznici tijekom izobrazbe polažu ispit koji je sastavni dio dokumentacije polaznika.

Nakon uspješno položenog ispita polaznici dobivaju NOVU ISKAZNICU  sa novim rokom trajanja od narednih 5 godina.

Svi polaznici koji su u našem Učilištu završili osnovnu izobrazbu prilažu slijedeće dokumente:

– presliku osobne iskaznice

– presliku Iskaznice o sigurnom rukovanju pesticidima

Drugu dokumentaciju imamo u arhivi.

Ukupni troškovi izobrazbe iznose 230,00 kuna. U troškove su pored nastave uključeni ispit i izrada Iskaznice.

Edukacija će se održati u Kinu Labin:

18.09. u 17,00 sati, po popunjenju grupe otvaramo novu grupu 19.09. u 9,00

Prijave su obavezne na telefon 852 133, mob 091 2233536 ili na e-mail adresi ravnateljica@uciliste-labin.hr .