IstaknutoKazališteKino

KAZALIŠNA PREDSTAVA ZA DJECU

Lokacija: Kino Labin

Vrijeme i datum: 14. rujan 2024. (subota)  u 18.00 sati

Ulaznice: Broj ulaznica je ograničen na 260 osoba. Ulaznice je moguće rezervirati na mail kino-labin@uciliste-labin.hr ili kupiti na blagajni radnim danom od 8 do 15 sati, u slučaju da ostane ulaznica moguće je kupiti na dan predstave sat vremena prije početka. Predstavu nije moguće reprizirati. Cijena ulaznice po osobi je 5 EUR.

ZVUKOLIKA ŠUMA

Inspirirana pričom Lucije Stanojević

Dob: 3 – 10 godina

Režija: Svetlana Patafta
Autori: Lucija Stanojević, violinistica i glazbena pedagoginja
            Svetlana Patafta, glumica i dramska pedagoginja

Izvođači: Petra Bratković, violinistica i Svetlana Patafta, glumica

Priča je o osnovnim glazbenim pojmovima: zvuk, ritam, ton i melodija. Ovo je interaktivna predstava u kojoj publika izvodi određene glazbene i ritmičke etide skupa s izvođačima. Na kraju predstave postaje „orkestar“.
Prikazivanjem konkretnih strukturalnih cjelina koje se odnose na zvuk, ritam i melodiju u kombinaciji s fizičkim izričajem, ili vizualnim podražajem, djecu pripremamo za njihovo samostalno istraživanje u procesu učenja različitih aspekata glazbe. Glazba se izvodi uživo na pozornici.