IstaknutoKino

U SKLOPU DJEČJEG TJEDNA KINO LABIN POSJETILI VRTIĆA PJERINA VERBANAC

U Labinu se obilježava Dječji tjedan u sklopu kojeg se odvija niz aktivnosti namijenjenih djeci.

Grad Labin u suradnji s Pučkim otvorenim učilištem Labin (Kino Labin)  poklanja besplatne kino projekcije animiranog filma „Ringe ringe raja“ za 388 vrtićaraca svih skupina Dječjeg vrtića „Pjerina Verbanac“. Oko 400 učenika nižih razreda osnovnih škola Matije Vlačića i „Ivo Lola Ribar“ pogledati će „Tajni život ljubimaca 2“ i „Izvrnuto obrnuto 2 “ u jutarnjim satima dok će kino projekcija za učenike viših razreda biti u popodnevnim satima. Naravno, za vrtićarce i školarce nižih razreda, čiji su objekti udaljeniji, biti će organiziran besplatan prijevoz autobusom do Kina Labin.

U ponedjeljak 7. i utorak 8. listopada posjetila su nas dječica iz skupina DV Pjerina Verbanac, njih gotovo 300. Nekima je to bio prvi dolazak u kino, neki su nam već redoviti posjetitelji, nekima se malo spavalo, neki nisu mogli sjediti mirno, ali zasigurno je dolazak u kino i gledanje animiranog filma bilo poseban doživljaj za našu malu publiku.