Kino

DJEČJI TJEDAN U KINU LABIN

Besplatna predstava i kino projekcije za više od 1000 djece

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna Grad Labin provodi niz aktivnosti za djecu i s djecom čime se nastoji skrenuti pozornost najšire društvene javnosti na položaj djece u društvu. Tako su ovog tjedna gradonačelnik Valter Glavičić, zamjenica gradonačelnika Federika Mohorović Čekada i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Labina Borjan Batagelj posjetili sve odgojne skupine Dječjeg vrtića „Pjerina Verbanac“ na području Grada Labina. Osim njih, predstavnici Grada Labina i udruge Labin Zdravi grad posjetili su i Centar „Liče Faraguna“, a u posjeti Gradskoj upravi bili su učenici 4. razreda osnovnih škola Matije Vlačića i „Ivo Lola Ribar“.

Oko stotinjak predškolaca Dječjeg vrtića „Pjerina Verbanac“ i četristo učenika nižih razreda osnovnih škola Matije Vlačića i „Ivo Lola Ribar“ pogledat će besplatnu predstavu Teatra Naranča „Pčelica Maja“. Učenike viših razreda osnovnih škola Matije Vlačića i „Ivo Lola Ribar“, njih oko petsto, očekuje besplatna projekcija filmova „Dilili u Parizu“ i „Mia i bijeli lav“ u Kinu Labin. Predstavu i projekcije filmova organizira Grad Labin u suradnji s Pučkim otvorenim učilištem Labin.