Obrazovanje odraslih

ODABERI NOVO ZANIMANJE – POSTANI KOMERCIJALIST !!!!

UPISI U TIJEKU!!!!

SREDNJOŠKOLSKO OBRAZOVANJE ODRASLIH ČETVRTOG STUPNJA, doškolovanje i prekvalifikacija za zanimanje KOMERCIJALIST

Opis programa:

Program za stjecanje zanimanja komercijalista obuhvaća temeljna znanja za samostalno i uspješno obavljanje poslova nabave, prodaje i organizacije poslovanja i logističkih procesa u veleprodajnim, maloprodajnim, proizvođačkim, ugostiteljskim, hotelijerskim i turističkim poduzećima u unutarnjoj i vanjskoj trgovini, u domaćem i međunarodnom otpremništvu, osiguravajućim društvima, prijevozničkim poduzećima, javnim, carinskim i dugim skladištima, u slobodnim zonama, zračnim lukama, željezničkim kolodvorima, pomorskim lukama, robnim terminalima te izvođenje poslova vanjske trgovine pri razmjeni robe i različitih vrsta gospodarskih usluga s inozemstvom.

Uvjeti upisa za prekvalifikaciju i doškolovanje

1. Završena trogodišnja srednja škola
  2. Domovnica
  3. Rodni list

Polaznicima koji se upisuju u program prekvalifikacije priznaju se ranije stečene svjedodžbe, uz obvezu polaganja razlikovnih i dopunskih ispita. Razlikovne i dopunske ispite utvrđuje Učilište. Program se izvodi konzultativno – instruktivnim oblikom nastave, kroz predavanja i praktične vježbe. Nastava je prilagođena polaznicima koji su zaposleni i održava se tijekom poslijepodneva ili u drugim terminima, ovisno o mogućnostima polaznika. Nakon uspješno završenog programa polaznicima se novostečena stručna sprema upisuje u e-radnu knjižicu.